Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum je namenjen priljubljeni najstniški pevki Miley Cyrus. Ikonco si nastaviš tako: profil-->moja podoba-->pokaži galerijo. Uživite in se zabavite na forumu.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Stil oblačenja

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
jana
miley true fan
miley true fan
jana


Število prispevkov : 867
Join date : 07/08/2010
Age : 26
Kraj : šentjernej

Stil oblačenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Stil oblačenja   Stil oblačenja EmptyPon Avg 09, 2010 2:20 pm

Kako bi opisal/a svoj stil oblačenja?
Nazaj na vrh Go down
https://mileyworld.catsboard.com
jana
miley true fan
miley true fan
jana


Število prispevkov : 867
Join date : 07/08/2010
Age : 26
Kraj : šentjernej

Stil oblačenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stil oblačenja   Stil oblačenja EmptyPon Avg 09, 2010 2:21 pm

Hmm... My style?? Is just my! ♥
Pač da je men ušeč ♥ Učasih blo tut pr men najprej use roza pol pa use črn...
Zdej mi pa nič od tega ni več ušeč... Pač stil se spreminja... Nevem kak bi opisala moj stil...
Obožujem pisane majčke natur bav in pastelne razvlečene jopice, rutice...
Veliko modnih dodatkou ♥ Zapestnice&ogromno verižic na enkrat&uhani& Torbice... Male& velike ♥
Sevede so pač klasika kaubojke in pa all starke ♥ sam mam tut rada poletne oblekice nežnih barv in vzorceu... ♥ That's me!
Nazaj na vrh Go down
https://mileyworld.catsboard.com
MileyFan
miley true fan
miley true fan
MileyFan


Število prispevkov : 318
Join date : 08/08/2010

Stil oblačenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stil oblačenja   Stil oblačenja EmptyČet Avg 12, 2010 1:19 pm

Tut jz newem kko bi ga upisalla. xP
Nataknm si eno razvlečeno majčko k je gor npr. SponĐ bob pa stisnene al pa razvlečene kaubojke. Poi dam pa sam All starke še gor pa kkšno jopco. In tut men so fuul ušeč pisane majčke al pa jopčke. Ugrlce pa tega nč nimam idin 2 zapestnci mam gor učas.=) Pa mam pouhn tistih ... Am neuem kko bi rekla. Pač tist blago k maš na nogi od gležnou nauzgoor. Se tut dubi u H&M. Poi ful rada nosm kkšne kapce une ud tenisa. xD Pa rada mam na morju kupalke ud fantou. Učas sm mela pa skejt stil. To je to.<3 Pa rada mam kareraste majčke.
Nazaj na vrh Go down
jana
miley true fan
miley true fan
jana


Število prispevkov : 867
Join date : 07/08/2010
Age : 26
Kraj : šentjernej

Stil oblačenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stil oblačenja   Stil oblačenja EmptyČet Avg 12, 2010 10:23 pm

uh čist enak..jst tud o fantov kopalke nosm..(une do kolen al kok čm rečt mam ene florostenčne&oranžne) in npr kariraste stvari so mi ful ušeč<3
Nazaj na vrh Go down
https://mileyworld.catsboard.com
MileyFan
miley true fan
miley true fan
MileyFan


Število prispevkov : 318
Join date : 08/08/2010

Stil oblačenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stil oblačenja   Stil oblačenja EmptyČet Avg 12, 2010 10:39 pm

Lpo Jana. Stil oblačenja 233293 No jz sm pred kratkim kupla u NY moške kupalke k so čist pisane.=) Čeprou sm suhcana in poi mi dol lezejo.
Nazaj na vrh Go down
jana
miley true fan
miley true fan
jana


Število prispevkov : 867
Join date : 07/08/2010
Age : 26
Kraj : šentjernej

Stil oblačenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stil oblačenja   Stil oblačenja EmptyPet Avg 13, 2010 2:41 pm

hh x) men tud ene iz ny dol lezejo..pol si jih morm pa skos gor vlečt xP Stil oblačenja 233293
Nazaj na vrh Go down
https://mileyworld.catsboard.com
Miley♥
miley true fan
miley true fan
Miley♥


Število prispevkov : 239
Join date : 15/08/2010

Stil oblačenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stil oblačenja   Stil oblačenja EmptyPon Avg 16, 2010 11:20 am

Uh kua bi reklaa. Uprteje kaubojke, kka tunika, navadna bela majca potem pa recmo kke udbite barve hlač al pa kka verižca, raca mam take douge jopce pa tud jz mam rada kariraste srajče, ... Poi pa nwem več kua bi rakla. Stil oblačenja 233293
Nazaj na vrh Go down
MileyFan
miley true fan
miley true fan
MileyFan


Število prispevkov : 318
Join date : 08/08/2010

Stil oblačenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stil oblačenja   Stil oblačenja EmptyPon Avg 16, 2010 10:47 pm

Ane Jana. xD
Lpo Marti. Udštekane hlače pravš. HeHee.
Nazaj na vrh Go down
jana
miley true fan
miley true fan
jana


Število prispevkov : 867
Join date : 07/08/2010
Age : 26
Kraj : šentjernej

Stil oblačenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stil oblačenja   Stil oblačenja EmptyTor Avg 17, 2010 6:09 pm

hh..jap marti xD

ipo marti. Stil oblačenja 233293 dolgejopce tud js rada nosm.. hehe Stil oblačenja 233293
Nazaj na vrh Go down
https://mileyworld.catsboard.com
lucy
friendly fan
friendly fan
lucy


Število prispevkov : 71
Join date : 09/08/2010

Stil oblačenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stil oblačenja   Stil oblačenja EmptyTor Avg 31, 2010 4:15 pm

Moj stil je čist navaden...misim najrajš oblečem kakšne sprane kavbojke al pa pajkice,kake daljše majice s potiskom al pa črtam pa dolge jopice pa kak okrasni šal...nč posebnga
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Stil oblačenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stil oblačenja   Stil oblačenja Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Stil oblačenja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Miley Cyrus :: Miley Party :: Teens-
Pojdi na: