Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum je namenjen priljubljeni najstniški pevki Miley Cyrus. Ikonco si nastaviš tako: profil-->moja podoba-->pokaži galerijo. Uživite in se zabavite na forumu.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Čvek soba

Go down 
+3
crazyworldi
MileyFan
jana
7 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
MileyFan
miley true fan
miley true fan
MileyFan


Število prispevkov : 318
Join date : 08/08/2010

Čvek soba - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek soba   Čvek soba - Page 3 EmptyTor Avg 24, 2010 11:09 pm

Lpo za slišat. Čvek soba - Page 3 233293 Čvek soba - Page 3 233293
Nazaj na vrh Go down
LucyPears*
new fan
new fan
LucyPears*


Število prispevkov : 13
Join date : 19/08/2010

Čvek soba - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek soba   Čvek soba - Page 3 EmptySre Avg 25, 2010 4:17 pm

jana je napisal/a:
hehe okii:* ej noben se noče več na umku prjavt ;/ ....bom probala po msnju..sm tm pa niso neki fani miley.. :/ Čvek soba - Page 3 233293



Zdajle gledam malo po forumu (ki je res neki najbolšga :P ) in grem mal do tele teme čvek..in sem videla kaj si napisala :P BTW...po umku je res bolj malo takih ki bi gledali na ta sporočila za forume..ampak jaz sem na umku pod imenom Luciqa in sem videla tale forum in sem si rekla : o šiit eej :P tole se pa morm prijavit!....in sem se..js sem enkrat dobila po umku sporočilo za tale forum pa še fuuul drugih..eh sj vete kak to objaulajo..in ker sm vežde veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fanica od miley ..sm se mogla prijavit..tak da evo..da ne bote rekl da se ni noben iz umka prijavu :P hihii....

P.S. sporočilo tole sm napisala sam zato ko mi je mal dougcajt ampak sj grem zdle na plažo, ker gorim :P no pa sj to ni važn..uglaunem hotla sm povedat da sm se js prek umka prjaula na ta forum..da mate usaj enga člana več :P ...ajde užiwiiteeee :)




Čvek soba - Page 3 899765
Nazaj na vrh Go down
Miley♥
miley true fan
miley true fan
Miley♥


Število prispevkov : 239
Join date : 15/08/2010

Čvek soba - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek soba   Čvek soba - Page 3 EmptyČet Avg 26, 2010 12:12 pm

Gaia se strinjam.♥ Lucy hualla za prjauo.=)
Nazaj na vrh Go down
LucyPears*
new fan
new fan
LucyPears*


Število prispevkov : 13
Join date : 19/08/2010

Čvek soba - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek soba   Čvek soba - Page 3 EmptyČet Avg 26, 2010 4:50 pm

Ni keej...ker je res neki najjnajj tale forum Čvek soba - Page 3 191306

pa še ena zlo lepa pesem Čvek soba - Page 3 233293

Nazaj na vrh Go down
jana
miley true fan
miley true fan
jana


Število prispevkov : 867
Join date : 07/08/2010
Age : 26
Kraj : šentjernej

Čvek soba - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek soba   Čvek soba - Page 3 EmptySob Avg 28, 2010 5:45 pm

hvala lucy<3 ej ful lepa tale pesmca...ps:vidm d forum že mau popušča x) jsres nočm d bi propadu zto se bom potrudla... Čvek soba - Page 3 233293
Nazaj na vrh Go down
https://mileyworld.catsboard.com
MileyFan
miley true fan
miley true fan
MileyFan


Število prispevkov : 318
Join date : 08/08/2010

Čvek soba - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek soba   Čvek soba - Page 3 EmptySob Avg 28, 2010 9:42 pm

Jana si gor? Čvek soba - Page 3 233293 Končnoo. Pugrešale sua te z Marti.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Čvek soba - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek soba   Čvek soba - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Čvek soba
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tvoja soba

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Miley Cyrus :: Miley Party :: Chat-
Pojdi na: